Zostań Molem Prasowym! - 11. edycja konkursu

Wyniki oglosimy 21 styczna 2016 r.  podczas spotkania noworocznego. Zapraszamy do udziału w spotkaniu. Na uczestników czekają dodatkowe atrakcje, m.in. występ kabaretu (Im)Perwersja.

ZOSTAŃ MOLEM PRASOWYM!

Czytelnia Naukowa serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Zostań molem prasowym”. Konkurs trwa od 23 listopada  do 19 grudnia 2015 roku i polega na korzystaniu na miejscu z gazet i czasopism oraz ich wypożyczaniu do domu z Czytelni MBP w Lęborku. Zwycięzcą zostaje osoba, która najwięcej razy odwiedzi naszą czytelnię prasy i skorzysta z największej liczby gazet i czasopism.

Regulamin:

1. W konkursie może wziąć udział każda osoba od 16–tego roku życia.
  2. Kupony konkursowe można otrzymać w Czytelni MBP w Lęborku.
  3. Kupony wypełniane będą przez pracowników Czytelni (data i ilość czasopism).
  4. Rozdanie nagród odbędzie się podczas Noworocznego Spotkania Czytelników w styczniu 2016.

Serdecznie zapraszamy!

Grafika 1: Zostań Molem Prasowym! - 11. edycja konkursu