Warsztaty szycia - zawieszka do plecaka - meduza

Utworzono: 25-04-2024
Warsztaty szycia - zawieszka do plecaka - meduza grafika
Zapraszamy ponownie na warsztaty z szycia. To wspaniała okazja, aby dziecko oswoiło się z igłą i nitką. Poprzez zabawę uczą się robić supełki, przyszywać guziki, tasiemki oraz poznają najczęściej wykorzystywane ściegi. Tym razem uczestnicy wykonają meduzę, zawieszkę do plecaka, przyjemnie miękką i zmuszającą do ciągłego dotykana. Zawieszka to również świetny gadżet pozwalający spersonalizować plecak. Zachęcamy do zapisów, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

PROSIMY O ZAPISYWYWANIE DZIECI, KTÓRE POSIADAJĄ PODSTAWOWĄ UMIEJĘTNOŚĆ SZYCIA RĘCZNEGO.

Data: 25 kwietnia (czwartek) 2024
Godzina: 16:00
Miejsce: Twórcze Poddasze – II piętro Biblioteki Miejskiej
Dla dzieci powyżej 8 lat