Zbiory

Książki

jak biblioteka, to książki. Tych tradycyjnych jest ponad 90 tysięcy. Tylko czytać.
Filmy

... fabularne, dokumentalne, przyrodnicze, bajki i wiele innych do wypożyczenia w dziale dla dzieci i młodzieży.
Audiobooki

czyli książki świetne na spacer. Oferujemy audiobooki na płytach oraz dostęp za pośrednictwem Legimi i Empik Go bądź z czytakiem.
E-booki

za pośrednictwem platformy Legimi oraz Empik Go. Warunkiem jest otrzymanie kodu w wypożyczalni dla dorosłych lub filii. Ilość ograniczona.
Gry planszowe

zgromadziliśmy ponad 800 tytułów rozmaitych gier. Wypożyczane są do domu po opłaceniu abonamentu. Na miejscu - bezpłatnie.
Zbiory regionalne

zobacz kto i co napisał o Lęborku oraz poznaj twórczość mieszkańców naszego miasta.
Poradniki dla rodziców

w specjalnie wybrane przez pracowników działu dla dzieci. W zasadzie można nauczyć się wszystkiego co związane z dzieckiem.
Komiksy

... dla wszystkich fanów historii obrazkowych. Do dyspozycji także mangi. Naprawdę warto.
Czasopisma

... to ponad 60 tytułów, z których można skorzystać na miejscu w bibliotece, a także wypożyczyć.
ACADEMICA - cyfrowa wypożyczalnia

Zapraszamy do korzystania z Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych Academica. Nasi czytelnicy mogą skorzystać on-line z milionów...