U nas nauczysz się programować!

U nas nauczysz się programować! grafika

Uwaga. Z przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka przystąpiła do projektu Koduj_Pro, umożliwiającego bezpłatne wypożyczanie czytelnikom biblioteki dostęp do kursów programowania w językach Python i SQL.
Kursy realizowane są poprzez platformę Liga Niezwykłych Umysłów stworzoną przez polską firmę Soft Power z Wrocławia. Projekt jest realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
W ramach projektu nasza biblioteka otrzymała na rok dwa bezpłatne dostępy do kursów: Python Level 1 i SQL Level 1,
Dostęp do kursów będziemy "wypożyczać" chętnym czytelnikom na okres trzech tygodni.
Osoby zainteresowane dostępem do kursu prosimy o wysłanie maila na adres: komputeryzacja@biblioteka.lebork.pl