Zbiory regionalne

Biblioteka  zaprasza wszystkich zainteresowanych  historią oraz dniem dzisiejszym naszego miasta i powiatu do zapoznania się ze zgromadzonymi przez Czytelnię Naukową materiałami.

Poniżej prezentujemy:

• zestawienie zawierające artykuły z czasopism dotyczące dziejów Lęborka i okolic
  • bibliografię książek dotyczących historii naszego miasta i powiatu
  • zestawienie publikacji autorów związanych z ziemią lęborską, zarówno przez fakt urodzenia jak i zamieszkania w Lęborku.

Będziemy wdzięczni za wszelkie podpowiedzi dotyczące uzupełnień w bibliografiach. Kontakt: 59 8622307 w.27 lub czytelnia@biblioteka.lebork.pl

aktualizacja:  16.03.2024 r.

Grafika 1: Zbiory regionalne