Programowanie i konstruowanie robotów

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do udziału w warsztatach programowania i konstruowania robotów.
Zajęcia prowadzone będą przez przesympatycznego Pana Piotra. Dzieci poznają:

- zestawy klocków Lego BOTZEES Classic (świetne klocki z fantastycznymi konstrukcjami, które będzie można oczywiście programować),

- Lego Education SPIKE Essential (sprawdzone, niezawodne zestawy Lego education w najnowszym wydaniu... ),

- nowe, wydajne tablety w pancernych etui z aplikacjami do programowania dla wszystkich zestawów.

Będzie się działo!!!

Warsztaty zaczynamy 6 lutego 2023 r. Odbędzie się 11 spotkań. Jak zawsze w  poniedziałki, od 6 lutego do 24 kwietnia. Zajęcia prowadzone będą w maksymalnie 8-osobowych grupach.

grupa 1:  15.45 - 16.40
grupa 2:  16.50 - 17.45

Koszt całości to 290,00 zł. (11 spotkań). W przypadku rodzeństwa - opłata za drugie dziecko wynosi 145,00 zł.
Zapisy do 31stycznia 2023 r.
Termin wpłaty: do 31 stycznia 2023 r.
Kontakt: 598622 307

Grafika 1: Programowanie i konstruowanie robotów