Olimpiada "Zwolnieni z teorii"

Wielki finał tegorocznej edycji olimpiady „Zwolnionych z Teorii” zbliża się wielkimi krokami. Wiele projektów przesłało formularze zakończenia i szykują się na uroczystą galę w Warszawie. Jednym z takich projektów jest już niektórym znany projekt „EasyFuture” współtworzony przez szóstkę uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Lęborku.

Po siedmiu miesiącach ciężkiej pracy nad projektem przyszła pora wszystko podsumować i wysłać do komisji olimpiady, która oceni starania naszej lęborskiej młodzieży. Z tego miejsca twórcy projektu pragnęliby wyrazić swe podziękowania:

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim szkołom, w których byliśmy za miłe powitanie i udostępnienie miejsca na prowadzenie zajęć. Chcielibyśmy również podziękować uczniom, którzy brali udział w naszych zajęciach za obecność i zapał do pracy oraz podziękowania dla urzędu miasta Lęborka za druk plakatów promocyjnych. Dziękujemy również z całego serca Pomorskiej Bibliotece Pedagogicznej za udostępnienie miejsca oraz pani Barbarze Kerlin i pani Agnieszce Pobruckiej za pomoc w realizacji projektu. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z naszej pracy i wierzymy, że idea naszego projektu została spełniona.

Dla przypomnienia, projekt „EasyFuture” zajmuje się edukacją młodzieży z szkół podstawowych i ponadpodstawowych z zakresu przedsiębiorczości. Projekt działa na terenie Lęborka i odwiedził takie szkoły jak: Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku, Społeczne Liceum Ogólnokształcące czy I Liceum Ogólnokształcące w Lęborku.

Gala finałowa zaplanowana jest na 21 kwietnia i odbędzie się w Warszawie, gdzie wręczane będą statuetki za najlepsze projekty. Trzymamy kciuki i życzymy powrotu z nagrodą.

Grafika 1: Olimpiada "Zwolnieni z teorii"
Grafika 1: Olimpiada "Zwolnieni z teorii"
Grafika 1: Olimpiada "Zwolnieni z teorii"
Grafika 1: Olimpiada "Zwolnieni z teorii"

Zobacz także:

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe w sprawie druku i dostawy książki
Warsztaty deskorolki dla młodzieży

Warsztaty deskorolki dla młodzieży

3 lipca Skate Travel Adventure - prowadzący Adam Szostek. Poznajcie najmłodszy sport olimpijski, zabierzcie ze sobą deskorolki i bawcie się...
Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych

Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych

W czwartek rozmawiamy o książce Umberto Eco „Cmentarz w Pradze” i nie tylko...
Poszukujemy ludzi z pasją

Poszukujemy ludzi z pasją

Interesujesz się grami fabularnymi – RPG, grami planszowymi , wirtualną rzeczywistością?