Bilet do piękna - konsultacja ze stylistką

Specjalna oferta z okazji Dnia Babci. Zadbaj o siebie i umów się na darmowe konsultacje ze stylistką. Oferta ważna w dniach 21 – 28 stycznia 2021 r. (oprócz weekendu) w bibliotece!
Należy się wcześniej umówić pod nr tel. 695 219 134

Indywidualna konsultacja obejmuje:
- określenie typu urody i dopasowanie kolorystyki ubrań,
- analiza sylwetki i dobór odpowiednich fasonów
- określenie kształtu twarzy i zasad doboru okularów oraz fryzury
Zachęcamy aby przynieść ze sobą rzeczy, które najchętniej nosicie; jedną parę spodni lub spódnicę, jedną sukienkę i trzy bluzki lub koszule w ulubionym kolorze. Zabierz ze sobą również rzeczy, których nie jesteś pewna, a stylistka podpowie czy są one dla Ciebie odpowiednie.

Podczas indywidualnej konsultacji ze stylistką dowiesz się jakim typem urody jesteś: wiosna, lato, jesień czy zima. Dzięki temu poznasz swoją paletę barw, która Ciebie odmłodzi i nada witalności Twojej skórze. Kolory, jakimi się otaczasz mają duże znaczenie, również w makijażu, koloryzacji włosów oraz przy komponowaniu garderoby. Ponadto poznasz swój kształt twarzy, dzięki czemu łatwiej będzie dobrać okulary i fryzurę. Natomiast znajomość kształtu sylwetki pomoże w dobraniu idealnych fasonów ubrań. Nie bój się miary ani wagi, ponieważ „nie rozmiar się liczy, tylko proporcje”.

Aleksandra Werenczuk-Hinc, czyli OlaModa. Z wykształcenia polonistka, z zawodu animator kultury z zamiłowania stylistka i pasjonatka mody. Jej dewiza życiowa brzmi: "Piękno to styl życia, bycia i ubioru, ozdobiony uśmiechem i pozytywnym nastawieniem z dodatkiem pewności siebie, a wszystko to daje poczucie spełnienia i zadowolenia. Bo zadowolona z siebie kobieta to piękna kobieta." Jako stylistka prowadzi indywidualne konsultacje, metamorfozy, przegląd szafy, dobiera okulary w salonie optycznym vision expert w Lęborku, poprawia samopoczucie i pomaga odkryć piękno w sobie. Prowadzi od kilku lat cykl warsztatów piękna dla pań w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie pracuje oraz w innych instytucjach. Na jej zajęcia uczęszczały panie z różnych środowisk, w tym ze Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy „Szansa” w Lęborku, z sąsiednich bibliotek czy z ośrodka społecznego. Jest organizatorką festiwalu kobiet „ Babi raj”, który zrzesza ludzi o różnych pasjach i stwarza dla kobiet cudowne miejsce do spędzenia czasu i zadbania o siebie w wielu sferach.

Grafika 1: Bilet do piękna - konsultacja ze stylistką

Zobacz także:

Filia nr 1 nieczynna!

Filia nr 1 nieczynna!

W dniach 22.07.2019 r. - 9.08 2019 r. Filia nr 1 (ul. Kościuszki 14) będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.
Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży

Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży

We wtorek będziemy rozmawiać o książce Colleen Hoover "Pułapka uczuć" i nie tylko... Zapraszamy!
Konkurs plastyczny MANDALE Z PANEM KULECZKĄ

Konkurs plastyczny MANDALE Z PANEM KULECZKĄ

Nagrody rozdane, zobacz fotorelację.
Wyciągnij swoje prace z szuflady

Wyciągnij swoje prace z szuflady

Biblioteka miejska zaprasza wszystkich młodych twórców od lat 12 do udziału w projekcie WYCIĄGNIJ SWOJE PRACE Z SZUFLADY. Czekamy na Was i...