Piggy Pop

Nie pękaj Prosiaczku! Panowie i panie ile hamburgerów prosiaczek jest zjeść w stanie? Każdy połknięty hamburger powoduje, że puchnie mu brzuch. Rzut kostką – łap hamburgera – przełknij – teraz twój ruch! Rosną emocje i puchnie mu brzuszek. Kto przesadzi, spowoduje, że pęknie fartuszek? Humorystyczna zabawa z wielkimi emocjami i salwami śmiechu dla małych i dużych dzieci w wieku od 4 lat. Na koniec gry każdy się dowie, czy jedzenie w nadmiarze wychodzi na zdrowie!

Gra przeznaczona dla 2-6 osób od 4 lat

Sprawdź dostępność w katalogu