Pets & Friends

„Pets & Friends” to rodzinna gra karciana, idealna dla miłośników zwierząt! Zwierzątka poukrywały się po całym domu i narobiły bałaganu. Odnajdźcie ich ulubione zabawki, aby zwabić pupili do siebie. W grze będziecie szukać symboli odpowiednich zabawek, które pozwolą Wam zdobyć karty zwierzątek domowych. Każda zdobyta karta zwierzątka to nie tylko punkty na koniec gry, ale również specjalne umiejętności do wykorzystania w trakcie rozgrywki. Podczas gry gracze będą mieli okazję ćwiczyć swoją pamięć i umiejętności oceny ryzyka, aby zdobyć jak najwięcej punktów i zwierzątek. Ilustracje zwierzaków wykonane są w piękny sposób i zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Gra przeznaczona dla 2-4 osób od 6 lat

Źródło: www.bonito.pl