Fruit Salad

W grze Fruit Salad gracze wspólnie tworzą sałatkę owocową - czyli starają się pozbyć z ręki kart prezentujących owoce, jednocześnie chcąc jak najszybciej zebrać cztery punkty zwycięstwa. Gracze kładą przed sobą swoje zakryte talie, nie sprawdzając wcześniej ich zawartości. Najmłodszy z graczy rozpoczyna grę, rzucając obiema kośćmi. Wynik na kościach wskazują liczbę i rodzaj owoców z których musimy skomponować swoją sałatkę owocową.

Gra przeznaczona dla 2-6 osób od 6 lat

Źródło: www.empik.com