Bounce Off Pop-Out

Oryginalna gra w odbijanie przyspiesza do zawrotnej prędkości dzięki grze imprezowej Bounce-Off Pop-Out trade Granie w odbijanie, w kt oacute rej gracze muszą wygrać walkę z czasem, aby zwyciężyć Zaproś rodzinę lub znajomych i stw oacute rz drużynę, aby rozpocząć pojedynek. To emocjonująca gra, gdzie gracze będą wsp oacute lnie bawić się podskakującymi piłeczkami i wykonywać zadania. Dobierz kartę, ustaw odliczanie, naciśnij Start i zacznij zabawę Odbijaj piłeczki, aby tworzyć wzory na planszy.

Gra przeznaczona dla 1-4 osób od 7 lat

Źródło: www.bonito.pl