Spotkanie autorskie z Moniką Litwinow

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Moniką Litwinow, które odbędzie się w najbliższą środę, 29 czerwca, o godz. 18:00 w klubie naszej biblioteki.
Autorka opowie o swojej najnowszej powieści kryminalnej "Za lasami" i odpowie na Państwa pytania.
Spotkanie odbędzie się w ramach I Edycji Letniej Szkoły Kryminalistyki i Kryminologii w Lęborku - jest to kilkudniowa inicjatywa Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile oraz Centrum Analiz Kryminologicznych Uniwersytetu Warszawskiego wypełniona warsztatami oraz wykładami dla studentów.
I to wszystko w Lęborku!
Grafika 1: Spotkanie autorskie z Moniką Litwinow