Spotkanie autorskie dla dorosłych z Kasią Keller

Grafika : Spotkanie autorskie dla dorosłych z Kasią Keller

Zapraszamy 25 maja, o godz. 11.00 do klubu biblioteki na spotkanie z pisarką Kasią Keller i premierę jej najnowszej książki - komedii dla dorosłych "Bestseller". Wstęp wolny!

"Bestseller" to powieść pełna dobrego humoru, gagów sytuacyjnych i wartkiej akcji. Historia Hani i pani Czesi z całą pewnością, skutecznie i trwale, poprawi humor nawet najwybredniejszym czytelnikom. 100 kilo pozytywnej energii, odpowiednia dawka humoru, garść refleksji, szczypta wzruszenia to właśnie "Bestseller" Kasi Keller.

Gościem będzie pisarka z Pomorza Kasia Keller - autorka wielu książek, felietonów i artykułów. Z pasją prowadzi warsztaty upowszechniające czytelnictwo wśród dzieci oraz warsztaty dla nauczycieli i bibliotekarzy. Prywatnie wędruje po lesie, spaceruje brzegiem morza, gra z rodziną w gry planszowe. Ma słabość do czekolady z orzechami i ptysiów z bitą śmietaną