Wypożyczalnia dla dorosłych zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych 19 listopada 2015 r. o godz. 17, na parterze w Bractwie Białej Wieży.
Tematem spotkania będzie książka Agnieszki Drotkiewicz "Dla mnie to samo".
Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych
Zobacz także:

Jak co roku zapraszamy naszych czytelników do wspólnego uczczenia nowego roku i podsumowania ubiegłego. Chcemy nagrodzić Waszą wytrwałość,...

"Wszyscy jesteśmy trochę jak te ptaki” spotkanie autorskie z Małgorzatą Zielińską
Serdecznie zapraszamy


