DKK 10+

Zapraszamy na spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki 10+, które odbywają się w soboty, raz w miesiącu w naszej bibliotece. W twórczy i nietypowy sposób podchodzimy do omawianych utworów lub ich fragmentów. Każdy z uczestników może wypożyczyć aktualnie czytane pozycje w Dziale dla Dzieci i Młodzieży. Spotkania są otwarte dla miłośników dobrej książki i każdego kto chce rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię. Klubowicze mają okazję porozmawiać ze swoimi ulubionymi pisarzami podczas spotkań autorskich, wykładów oraz warsztatów organizowanych w ramach DKK.

Zapisz się telefonicznie 598622307 wew. 24.


Dyskusyjne Kluby Książki (DKK) w Polsce powstały jako odpowiednik bardzo popularnych grup czytelniczych (reading groups) istniejących w Wielkiej Brytanii. Sama idea zrodziła się jeszcze w 1926 roku i po dziś dzień w ramach programu: Faces & Places popularyzowana jest na wyspie.

W Lęborku działają trzy grupy klubu książki -  dla dzieci (od 2016), młodzieżowa (od 2013) i dla dorosłych, z dłuższym stażem, bo działająca od 2010 roku.


Najbliższe spotkanie:            25 września  w bibliotece na II piętrze 
Godzina:                               12:00
Wiek uczestników:                10 +

Kontakt:

Emilia Wenta
Moderator DKK w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku
E: dziecięcy@biblioteka.lebork.pl
T: 598622307, w. 24

Zobacz też: Fabryka Wyobraźni Młodych

Grafika 1: DKK 10+
Grafika 1: DKK 10+

Zobacz także:

Ferie z biblioteką

Ferie z biblioteką

BRAK MIEJSC! Jednak poza zajęciami zapraszamy przez całe ferie do Działu dla Dzieci biblioteki głównej na XBOX i planszówki: No limit!
Uroki Błękitnej Krainy

Uroki Błękitnej Krainy

Zapraszamy 27 kwietnia o godz. 18.00 na wystawę fotografii oraz spotkanie z pasjonatem, którzy odkryje uroki naszego regionu.
Klub Gier Planszowych

Klub Gier Planszowych

Obecnie posiadamy blisko 750 tytułów gier dla różnych grup wiekowych, od 0 do 108 lat.
Porcelana na zimno

Porcelana na zimno

Kolejne zajęcia na Twórczym Poddaszu we wtorek o godz. 16. Nadal lepimy...