DKK 10+

Zapraszamy na spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki 10+, które odbywają się w soboty, raz w miesiącu w naszej bibliotece. W twórczy i nietypowy sposób podchodzimy do omawianych utworów lub ich fragmentów. Każdy z uczestników może wypożyczyć aktualnie czytane pozycje w Dziale dla Dzieci i Młodzieży. Spotkania są otwarte dla miłośników dobrej książki i każdego kto chce rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię. Klubowicze mają okazję porozmawiać ze swoimi ulubionymi pisarzami podczas spotkań autorskich, wykładów oraz warsztatów organizowanych w ramach DKK.

Zapisz się telefonicznie 598622307 wew. 24.


Dyskusyjne Kluby Książki (DKK) w Polsce powstały jako odpowiednik bardzo popularnych grup czytelniczych (reading groups) istniejących w Wielkiej Brytanii. Sama idea zrodziła się jeszcze w 1926 roku i po dziś dzień w ramach programu: Faces & Places popularyzowana jest na wyspie.

W Lęborku działają trzy grupy klubu książki -  dla dzieci (od 2016), młodzieżowa (od 2013) i dla dorosłych, z dłuższym stażem, bo działająca od 2010 roku.


Najbliższe spotkanie:            25 września  w bibliotece na II piętrze 
Godzina:                               12:00
Wiek uczestników:                10 +

Kontakt:

Emilia Wenta
Moderator DKK w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku
E: dziecięcy@biblioteka.lebork.pl
T: 598622307, w. 24

Zobacz też: Fabryka Wyobraźni Młodych

Grafika 1: DKK 10+
Grafika 1: DKK 10+

Zobacz także:

Wystawa "Miasto klatek"

Wystawa "Miasto klatek"

W klubie biblioteki zagościły fotografie z wystawy „Miasto klatek”. Niektóre wiszą także przy wejściu do Klubu Prasy i...
Konkurs fotograficzny "Jak z okładki"

Konkurs fotograficzny "Jak z okładki"

Poznaj zwycięzców konkursu. Wystawa dostępna w Wieży Ciśnień do 29 maja, później zagości w starostwie.
U nas nauczysz się programować!

U nas nauczysz się programować!

Z przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka przystąpiła do projektu Koduj_Pro, umożliwiającego bezpłatne wypożyczanie czytelnikom biblioteki...