Wampiry Nocy

Utworzono: 12-12-2012
Wampiry Nocy grafika

To niedopuszczalne! - wykrzykuje wściekły wampir Leo Longtooth - podstępny łowca wampirów opróżnił w ruinach mego zamku worek z czosnkiem!
Czy za pomocą nietoperzowej rożdżki pomożesz Leo oczyścić stary zamek ze śmierdzących główek? Uważaj jednak, by czosnek nie wpadł do krypty - jeśli tak się stanie cały teren ruin wypełni się naprawdę nieprzyjemnym zapachem.

Gra przeznaczona 2-4 osób od 6 lat.

Źródło: www.rebel.pl

Sprawdź dostępność w katalogu