Spotkania z fotografem Wojciechem Kowalskim

Spotkania z fotografem Wojciechem Kowalskim grafika

Czy są tu miłośnicy fotografii? Zapamiętajcie te daty:

marzec 4 i 18

kwiecień 8 i 22

maj 6 i 20

Zapraszamy do laboratorium biblioteki (na poddaszu) o godz. 17.00 na ciekawe rozmowy o fotografii z Wojciechem Kowalskim z B&W Photo Art.

Założeniem spotkań jest rozwój pasji, wymiana doświadczeń, a nawet dzielenie się sekretnymi miejscówkami na sesje zdjęciowe. Zapraszamy na godzinkę pełną inspiracji i praktycznych wskazówek. Wstęp wolny! Do zobaczenia!