Wietrzne Gatki

Szalona, zawirowana, nieprzewidywalna gra Wietrzne gatki! Uratuj pranie babci przed szalonym wiatrem! Pomożesz babci rozwiesić pranie? Rzuć kostką... Jeśli wypadnie słoneczny dzień, rozwieś pranie na sznurkach. Jeśli wypadnie chmura, tracisz kolejkę. Jeśli wypadnie deszcz, musisz zwinąć pranie. Jeśli wypadnie wichura, wiatr zacznie obracać suszarką, a babcia straci wszystkie ubrania! Wygrywa ten, kto pierwszy rozwiesi całe pranie. Babcia się śmieje, kiedy suszarka wiruje na wietrze!

Gra przeznaczona dla 2-4 osób od 4 lat

Źródło: www.ceneo.pl