Piraci w Morzu Ognia

Czy potrafisz nawigować swoimi statkami tak, aby wprowadzić wroga w linię ognia i zatopić jego okręty? A może uda ci się utrzymać pokój i uniknąć wojny totalnej? Gra Smart Games: Piraci w morzu ognia oferuje 4 tryby rozgrywki i zawiera łącznie 80 zadań o rosnącym poziomie trudności (po 20 w każdym trybie). Sprawdź się w tej niezwykle dynamicznej grze i przejmij panowanie na morzu z pomocą swojej floty!

Gra przeznaczona dla co najmniej 1 osoby od 7 lat

Źródło: www.rebel.pl