Memory. Humory

Utworzono: 21-02-2017
Memory. Humory grafika

Jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich lubiących dobrą zabawę w wesołym klimacie. Rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. Memory-humory to podróż do świata ludzkich uczuć i emocji. Pozwala dziecku rozpoznawać je bez trudu i nazywać własnymi słowami. Gra najlepiej sprawdza się przy 2 graczach.

Gra przeznaczona dla 1-2 osób od 6 lat.

Źródło: www.gryplanszowe24.pl

Sprawdź dostępność w katalogu