Zasady zdrowego stylu życia, od początku - cykl wykładów

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w cyklu wykładów, które mają wesprzeć Twoją drogę do idealnego zdrowia. Biorąc udział w wydarzeniu pogłębisz swoją wiedzę o odżywianiu, aktywności fizycznej, oraz dbaniu o szeroko pojęte zdrowie. Dowiesz się "co jesz" oraz jak pożywienie wpływa na twój organizm, czego niezbędnie potrzebujesz do osiągnięcia zdrowia. Poznasz sposoby wspierania odporności i oczyszczania organizmu. Określisz cele dotyczące zdrowego stylu życia. Innymi słowy - otrzymasz narzędzia do zmiany lub poprawy swojego życia na lepsze/ wymarzone przez Ciebie.

Proponuję Ci trzy wykłady:
14.03.2017 r. - Zasady zdrowego odżywiania od początku.
04.04.2017 r. - Dlaczego nie osiągam wymarzonej wagi i sylwetki?
09.05.2017 r. - Dodatki do żywności - co "dobrego" serwują nam producenci żywności.

Bilet wstępu na pojedynczy wykład to tylko 10 zł. Wstęp na trzy wykłady (płatny z góry) to tylko 20zł.

Bilety do nabycia w Poradni Dietetycznej Forfit akademia zdrowia, w Lęborku przy ul. H. Sienkiewicza 20 lub na miejscu w dniu wydarzenia. Można również wysłać zgłoszenie udziału w wykładzie na adres akademiaforfit@wp.pl, wraz z potwierdzeniem opłaty - Bank BZ WBK nr konta 96 1090 1102 0000 0001 3392 0649, w tytule wpisując wykład+ data wydarzenia.

Dodatkowo biorąc udział w wykładzie otrzymasz 20% zniżki na pierwszą wizytę/ wywiad dietetyczny z pomiarem składu ciała w Poradni Dietetycznej Forfit akademia zdrowia.

Dodatkowe informacje pod nr telefonu: 723 113 770

Zapraszam Daria Opara - Akademia Zdrowia Forfit

Grafika 1: Zasady zdrowego stylu życia, od początku - cykl wykładów

Zobacz także:

Dekorowanie pierniczków

Dekorowanie pierniczków

Pierniczki to najwspanialsza świąteczna przekąska i ozdoba. Jak najprościej upiec smaczne pierniczki oraz jak je efektownie ozdobyć opowie i...
Spotkanie autorskie z Anną Czerwińską - Rydel

Spotkanie autorskie z Anną Czerwińską - Rydel

Podczas spotkania autorskiego z Anna Czerwińską- Rydel, które odbyło się w sobotę 27 maja w Smoczej Jamie biblioteki, panowała miła...
EDUKARIUM czyli nauka w akcji

EDUKARIUM czyli nauka w akcji

Kilka fotografii z zajęć z hologramami.