Łasuch biblioteczny

Łasuch biblioteczny grafika

Konkurs na Łasuch bibliotecznego 2022 r. właśnie się rozpoczął.

Wypożyczając książki, czasopisma, bajki, filmy oraz audiobooki i gry planszowe masz szansę zostać
ŁASUCHEM BIBLIOTECZNYM i zdobyć nagrody. Korzystajcie z bogatej oferty naszej biblioteki i wygrywajcie nagrody! Przypominamy, że jesteśmy pierwszą biblioteką w Polsce posiadającą Ludotekę – wypożyczalnię gier planszowych, obecnie posiadamy około 1000 gier.
Konkurs trwa od początku roku do końca listopada 2022.
Przeznaczony jest dla czytelników do 15 roku życia.
Rozstrzygnięcie odbędzie się  6 grudnia.

Zachęcamy wszystkich, którzy zechcieliby dołączyć do grona NAJAKTYWNIEJSZYCH CZYTELNIKÓW 2022 roku do odwiedzin naszej biblioteki.