Łasuch biblioteczny

Łasuch biblioteczny grafika

W mikołajkowe święto nagrodzono najaktywniejszych czytelników 2022 roku. Tytuł "Łasucha Książkowego" otrzymały dzieci czytające najchętniej i najwięcej.

I miejsce: Ryszard Nowak – 412 wypożyczeń

II miejsce: Maria Franczak – 396 wypożyczeń

III miejsce: Emilia Wenta – 393 wypożyczenia

Wyróżnienia: Aleksandra Jabłonowska – 353 wypożyczenia

Franciszek Majewski – 320 wypożyczeń

Kajetan Baszura – 310 wypożyczeń

GRATULUJEMY. Zapraszamy do działu dla dzieci i młodzieży po odbiór nagród.

_____________

Konkurs na Łasuch bibliotecznego 2022 r. właśnie się rozpoczął.

Wypożyczając książki, czasopisma, bajki, filmy oraz audiobooki i gry planszowe masz szansę zostać
ŁASUCHEM BIBLIOTECZNYM i zdobyć nagrody. Korzystajcie z bogatej oferty naszej biblioteki i wygrywajcie nagrody! Przypominamy, że jesteśmy pierwszą biblioteką w Polsce posiadającą Ludotekę – wypożyczalnię gier planszowych, obecnie posiadamy około 1000 gier.
Konkurs trwa od początku roku do końca listopada 2022.
Przeznaczony jest dla czytelników do 15 roku życia.
Rozstrzygnięcie odbędzie się  6 grudnia.

Zachęcamy wszystkich, którzy zechcieliby dołączyć do grona NAJAKTYWNIEJSZYCH CZYTELNIKÓW 2022 roku do odwiedzin naszej biblioteki.