Show z Panem Poetą

Utworzono: 04-05-2022
Show z Panem Poetą grafika

Maj rozpoczynamy niezwykłym spotkaniem, bo z PANEM POETĄ . Już 4 maja 2022 r. dziecięca poezja zawita do Biblioteki w Wicku, Społecznej Językowej Szkole Podstawowej LTO w Lęborku i w Szkole Podstawowej Azymut w Mostach. Są to placówki biorące udział w naszej akcji czytelniczej "Biblioteka GO. Błękitny szlak", której patronują Starosta Powiatu Lęborskiego i Burmistrz Miasta Lęborka. 

Pan Poeta to autor "Ptasiej Serii" ze Złotej Listy Fundacji "Cała Polska Czyta Dzieciom". W bibliotekach, przedszkolach i szkołach prowadzi dla dzieci „Zabawy z poezją". Pomagają mu w tym ogromne pacynki - np. kuropacynka, bohaterka bohaterki bajki "Kura co tyła na diecie", która opowiada dzieciom o prawidłowej diecie, wyglądzie i o tym, że liczy się nie tylko piękno zewnętrzne.  .

Spotkania są realizowane w ramach projektu "Błękitny szlak" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Zobacz także:

W krainie muzyki i poezji

W krainie muzyki i poezji

Zapraszamy na spotkanie z artystą, JERZYM STACHURSKIM, którego miejscem na ziemi są: Pomorze, Kaszuby i Czeczewo. Będzie to wieczór wypełniony...
Soboty na planszy - Dzień Scrabble

Soboty na planszy - Dzień Scrabble

Zapraszamy wszystkich bez ograniczeń wiekowych do wspólnego grania.
Spotkanie podróżnicze

Spotkanie podróżnicze

Dnia 28 stycznia 2016 roku spotkanie podróżnicze z cyklu Ciekawi świata "Morskie opowieści" nie odbędzie się z powodu...