Warsztaty piękna II edycja

Grafika : Warsztaty piękna II edycja

Warsztaty piękna ze stylistką Aleksandrą Werenczuk-Hinc
II edycja

W życiu piękne są tylko chwile, dlatego zadbajmy o to, aby było ich jak najwięcej i cieszmy się z nich. Cykl warsztatów piękna jest  właśnie tą chwilą.

Podczas cyklu spotkań dowiemy się jakie kolory postarzają, a które odmładzają, jakie najlepiej sprawdzają się podczas spotkań biznesowych, a jakie na randki. Dokonamy podziału na kolory zimne i ciepłe, a to przy określeniu naszego typu urody połowa sukcesu. Zgłębimy tajemnice kobiecych sylwetek, co ułatwi nam wydobycie atutów i zamaskowanie mankamentów figury. Na podstawie kształtu twarzy dobierzemy odpowiednie dodatki, okulary, a nawet zaszalejemy z fryzurą. Odnajdziemy swój styl i nauczymy się bawić modą. Poznamy zasady idealnej szafy z zastosowaniem minimalizmu i ponadczasowj elegancji.

Dowiemy się przede wszystkim jak być piękną, szczęśliwą i zadowoloną z siebie kobietą. W sylwetce liczą się proporcje, a nie rozmiar, dlatego każda z nas musi nauczyć się akceptować siebie i poprzez modowe triki wydobyć swoje naturalne piękno.

PROGRAM:

godz. 16:00 - 18:00 klub biblioteki

09 lutego: 10 zasad idealnej szafy
02 marca: Kolorowe zasady i typy urody 
06 kwietnia: Tajemnice kobiecych sylwetek
11 maja: Dobór fryzury i okularów do kształtu twarzy - wolne miejsca
01 czerwca: Odnajdź swój styl - wolne miejsca
 
kontakt: Aleksandra Werenczuk-Hinc
tel. 59 8622 307, e-mail:  ko@biblioteka.lebork.pl

_______________________________

Akcja METAMORFOZA

Bądź piękna na lato i nie tylko. Zapraszamy do udziału w trzymiesięcznej metamorfozie. Oferta promocyjna jest skierowana do uczestniczek warsztatów piękna. Podczas każdej edycji warsztatów zostanie wyłoniona jedna kandydatka, która przejdzie bezpłatną metamorfozę.

Metamorfoza obejmuje:

- plan dietetyczny (indywidualnie skomponowana dieta):   Daria Opara – dietetyk w Akademii Zdrowia ForFit
- plan treningowy (ułożony dla Ciebie do wykonywania w domu oraz 2 x w tygodniu pod okiem trenera): Daria Opara – dietetyk w Akademii Zdrowia ForFit
- pracę z coachem (3 spotkania miesięcznie): Monika Grobelna
- pracę ze stylistką (metamorfoza szafy, z możliwością dobrania nowej garderoby): OlaModa 
- dobór fryzury: Aleksandra Chmiel – Pola salon fryzjerski
- makijaż: wizażystka Emilia Nowatkowska 
- sesja zdjęciowa: Hanna Arendt-Szczubiała  

________________________

Zwyciężczynią bezpłatnej metamorfozy została Dorota Jelińska, która urzekła nas swoją motywacją do przemiany: chciałabym zmienić swój wygląd, ze względu na podjęcie zatrudnienia po długiej przerwie związanej z wychowywaniem dzieci. 

 

Zobacz także:

Spotkania z pasją dla seniorów

Spotkania z pasją dla seniorów

Zapraszamy seniorów na spotkania z pasją, które odbywają się w każdy czwartek o godz. 11. w klubie biblioteki. Wstęp wolny. Pierwsze spotkanie...
Konkurs Wiersze - palindromy

Konkurs Wiersze - palindromy

Znamy już laureatów Gry Literackiej
Wystawa "Miasto klatek"

Wystawa "Miasto klatek"

W klubie biblioteki zagościły fotografie z wystawy „Miasto klatek”. Niektóre wiszą także przy wejściu do Klubu Prasy i...