Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych

Zapraszamy 10 czerwca, w godz. 11.00 - 18.00 na trawkę przed biblioteką. W ramach Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych nasz klub szydełkowy przygotował niespodzianki. Spodziewajcie się nowych kolorowych drzew, kiermaszu z cudownościami i szydełkowych upominków.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić z nami czas, nauczyć się szydełkować, uzyskać cenne wskazówki w tym temacie, bądź zakupić unikatowe rzeczy. Poznajmy się, usiądźmy i porozmawiajmy. Zwolnijmy i zrelaksujmy się dziergając na trawie. Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych jest okazją do wyjścia na zewnątrz i spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach, podzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń.

Wśród wystawców oprócz szydełkowych skarbów znajdziecie naturalne kosmetyki od Krainy Ahimsa Kaszebe oraz ciekawe ozdoby z gipsu polimerowego od La Stry Co

Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych - święto obchodzone w drugą sobotę czerwca i zapoczątkowane w 2005 roku przez Danielle Landes. Obchody tego święta często trwają przez cały tydzień, między drugą sobotą czerwca a jego trzecią niedzielą. W zamyśle ma ono być okazją dla osób zainteresowanych dziewiarstwem do spotkania się i wspólnego spędzenia czasu. Święto jest wykorzystywane jako okazja do popularyzacji szydełkowania czy robienia na drutach i zaprezentowania opinii publicznej środowiska dziewiarskiego. (źródło: Wikipedia)

Zapraszamy, wstęp wolny!

Grafika 1: Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych

Zobacz także:

Czytanie na Polanie

Czytanie na Polanie

Plenerowe spotkanie z książką. Zobaczcie jak spędzaliśmy czas w parku Michalskiego!
GRA LITERACKA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH –  VII edycja

GRA LITERACKA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH – VII edycja

Znamy już laureatów Gry Literackiej
Ach, co to był za ślub...

Ach, co to był za ślub...

Prosimy lęborczan o udostępnienie fotografii ślubnych swoich rodziców, dziadków lub pradziadków. W planie - wystawa!