Przegląd Teatrów Dziecięcych

Grafika : Przegląd Teatrów Dziecięcych

25 marca zapraszamy na Przegląd Teatrów Dziecięcych do Lęborskiego Centrum Kultury Fregata

12.00 Rozpoczęcie

12.05 występ grupy teatralnej BAŚNIOWI AKTORZY z Niepublicznego Przedszkola Baśniowego w Lęborku, przedstawienie, pt. "Żuraw i czapla"

12.35 występ grupy teatralnej SŁONECZKA z Przedszkola Nr 2 w Lęborku, przedstawienie, pt. "O wiewiórce Łupiskórce"

13.00 występ grupy teatralnej SÓWKI z Przedszkola Nr 6 w Lęborku, przedstawienie, pt. "Kot w butach"

13.20 zakończenie przeglądu

Wstęp wolny!

UWAGA! Zmiana terminu. Finał odbędzie się 25 marca!

Zapraszamy do udziału amatorskie zespoły teatralne, taneczne, muzyczne w wieku przedszkolnym i szkolnym. 27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru, który chcemy uczcić organizując Przegląd Teatrów Dziecięcych. Impreza jest doskonałą okazją do zaprezentowania dorobku zespołu, a przede wszystkim niepowtarzalną okazją do zabawy w teatr.

Możliwa jest prezentacja jednego przedstawienia przez  jedną grupę teatralną. Repertuar przedstawień może być dowolny. Prezentacje mogą być także w obcym języku.

Czas trwania przedstawienia nie może przekroczyć 20 min.

Prosimy o wytypowanie z placówki zgłaszającej grupy kibiców i pozostanie na przeglądzie do jego zakończenia, gdyż założeniem imprezy jest nie tylko zaprezentowanie własnych dokonań, ale wymiana doświadczeń i dobra zabawa w gronie miłośników teatru.

Termin dostarczania kart zgłoszenia: 18 marca 2024 r. do Działu dla Dzieci i Młodzieży, na e-maila ko@biblioteka.lebork.pl. Koordynatorka / osoba do kontaktu Aleksandra Werenczuk-Hinc, tel. 59 86 22 307, w. 21.

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku
Finał odbędzie się 26 marca 2024 r. od godz. 10:00 w LCK Fregata

Karty zgłoszenia dostępne poniżej.