V edycja ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam jak czytam"

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i nastolatków do udziału w ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam jak czytam".

W Lęborku spotykamy się 7 czerwca 2023 roku o godz. 10,00 w parku Michalskiego (przy placu zabaw). Przynieś książkę, kocyk i poczytaj z nami.

Czytanie może być przyjemnym sposobem na spędzenie czasu wolnego. Zachęcamy więc miłośników książek do wspólnego czytania w gronie kolegów i koleżanek. Uczniów, którzy nie odkryli jeszcze radości z czytania nie zmuszamy, ale motywujemy do spróbowania i dyskusji.

DOŁĄCZ DO NAS !!!

Grafika 1: V edycja ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam jak czytam"