Kultowe miejsca Lęborka

Miło nam poinformować, że nasza biblioteka otrzymała dofinasowanie z Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu programu "Patriotyzm jutra"  na realizację projektu "Kultowe miejsca Lęborka".

Wszyscy takie mamy. Będziemy więc razem w Mieszkańcami miasta tworzyć mapę takich ważnych dla różnych pokoleń miejsc. Dla jednych była to klubokawiarnia Arkadia, dla innych trzepak na podwórku czy miejsce w parku gdzie chodziło się na randki. Będziemy więc zbierać wspomnienia, a ich namacalnym efektem stanie gra planszowa, którą stworzą uczniowie z lęborskich szkół.

Zaczynamy już w środę. Zapraszamy na godzinę 11 do klubu biblioteki i będziemy wspominać Lębork z lat 50, 60, 70.
Jeśli pamiętacie te lata przyjdźcie i podzielcie się wspomnieniem. Mile widziane zdjęcia i pamiątki z tego okresu.

Poznajecie te miejsca na zdjęciach? Fotografie pochodzą ze zbiorów L.Buchowskiego, A.Kochanowskiej, B.Lisa.

#lęborskieczwartki #kultowylębork #kultowemiejscalęborka

Projekt "Kultowe miejsca Lęborka" dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu "Patriotyzm jutra".

Grafika 1: Kultowe miejsca Lęborka