Zapraszamy do oglądania wystawy czarków, która znajduję się w bibliotece. Oto lista nagrodzonych osób:

Maja Dykowska Szkoła Podstawowa nr 8
Dagmara Labuda Szkoła Podstawowa nr 8
Julia Doba Szkoła Podstawowa nr 8
Emilia Wenta Szkoła Podstawowa nr 8
Krystian Świątek Prywatna Szkoła Podstawowa "Tęczowa Kraina"
Anastazja Oborzyńska Zespół Szkół w Garczegorzu
Maria Klimczuk Szkoła Podstawowa nr 7
Hanna Kamionka Szkoła Podstawowa nr 1

________________________________________

Ogłaszamy konkurs na stworzenie przestrzennej pracy przedstawiającej bohaterów z opowiadania „Lęborskie czarki” Emiii Hinc, dowolną techniką, z wykorzystaniem bezpiecznych w użytkowaniu materiałów. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci wraz z rodzicami z przedszkoli oraz dzieci z klas I-III szkół podstawowych z powiatu lęborskiego.

Prace należy składać do 10 czerwca w Dziale dla Dzieci w godzinach otwarcia biblioteki.

20 czerwca o godz. 11:00 w kinie Fregata odbędzie się wręczenie nagród i dyplomów.

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem konkursu i załącznikami poniżej.

Życzymy udanej zabawy w tworzeniu ciekawych prac :)

Kontakt:

Marcelina Prengel,

tel. 59 8622307,

e-mail dzieciecy@biblioteka.lebork.pl,

Dział dla Dzieci (I piętro).

Grafika 1: Konkurs na stworzenie figurki przedstawiającej bohaterów opowiadania „Lęborskie czarki” Emlii Hinc