Letnia czytelnia

Zapraszamy do LETNIEJ CZYTELNI, gdzie na ul. Staromiejskiej, pod pomnikową lipą w każdy wakacyjny czwartek działa biblioteka pod chmurką.

W godzinach od 10-16 można zapisać się do biblioteki, wypożyczyć lub poczytać książki, również w języku ukraińskim i angielskim, posiedzieć na leżakach lub spędzić czas z dzieckiem. Dla najmłodszych przygotowano specjalne atrakcje:

11:00 - zabawy muzyczno - taneczno - ruchowe,

12:00 - teatrzyk Kamishibai,

13:00 - "Małpi gaj" - zabawy ruchowe, tor przeszkód,

14:00 - zajęcia kreatywne,

15:00 - bańki mydlane - warsztaty.

7 lipca oferta specjalna - planetarium (bilety dostępne w bibliotece).

Dodatkowo na miejscu będzie pedagog specjalny z Centrum Diagnozy i Terapii SYNAPSA, pani Kaja Wasilewska, która oferuje najmłodszym możliwość wspólnej zabawy, a rodzicom konsultacje. Z chęcią wysłucha, jeśli mają jakieś wątpliwości wobec zachowania swojego dziecka w szkole lub ich osiągnięć w nauce i w miarę możliwości doradzi. Co do milusińskich, będzie dobrze zaopatrzona! W gry memory, rozpoznawanie kształtów, planszówki, zabawy w liczenie oraz na logikę. W jej pudle znajdzie się sporo gadżetów oraz zabawek, tak by nikt nie był znudzony!"

23-24 lipca w letniej czytelni - oferta specjalna - KIERMASZ dobrej i taniej książki. W ten sposób pozyskane środki biblioteka przeznaczy na zakup najbardziej poszukiwanych nowości wydawniczych.
Letnia Czytelnia działała jedynie w pogodne dni. W deszczowe - zaprasza do biblioteki głównej.

 

Letnia czytelnia
Grafika 1: Letnia czytelnia

Zobacz także:

U nas nauczysz się programować!

U nas nauczysz się programować!

Z przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka przystąpiła do projektu Koduj_Pro, umożliwiającego bezpłatne wypożyczanie czytelnikom biblioteki...
Wakacyjne godziny otwarcia

Wakacyjne godziny otwarcia

Obowiązują od 25 czerwca do 31 sierpnia.
Letnia czytelnia

Letnia czytelnia

Biblioteka w plenerze w każdy czwartek na ul. Staromiejskiej. Zapraszamy na leżaki.
Internet i komputery dla uchodźców

Internet i komputery dla uchodźców

Bezpłatny internet i dostęp do komputerów oferuje nasza biblioteka. Наша бібліотека пропонує безкоштовний Інтернет та доступ до...