Za nami dzień w atmosferze magii i czarów

Rozpoczęliśmy go w towarzystwie dzieci  ze  Szkoły  Podstawowej  Numer  3 i Szkoły Podstawowej Numer  8. Dzieci znakomicie bawiły się w świecie wróżb. Na początku zapoznaliśmy naszych gości z tradycjami andrzejkowymi umieszczonymi na wystawie w holu biblioteki. Następnie dzieci wysłuchały pięknego opowiadania o andrzejkowej przygodzie, by wreszcie przystąpić do zabawy. W tajemniczy nastrój wprowadził ich kot w butach, który służył dobrą radą. Dzwoneczek wróżył, używając kubeczków pełnych losowych tajemnic a przyjazna  czarownica przepowiadała przyszłość.
Do wieczornych godzin wszyscy czytelnicy mogli skorzystać z przepowiedni naszych bajkowych postaci, przeglądać czarodziejskie książki i grać w magiczne gry planszowe.

Życzymy uczestnikom spełnienia wszystkich wróżb i związanych z nimi marzeń.

Grafika 1: Za nami dzień w atmosferze magii i czarów