Bilet do piękna.

Bilet do piękna

Specjalna oferta z okazji Dnia Kobiet. Zadbaj o siebie i umów się na darmowe konsultacje ze stylistką OlaModa. Oferta ważna w dniach 2 – 6 marca, w godz. 13.00 – 15.00 w bibliotece.

Należy się wcześniej umówić pod nr tel. 695 219 134

Konsultacja obejmuje:

- określenie typu urody i dopasowanie kolorystyki ubrań,

- analiza sylwetki i dobór odpowiednich fasonów

- określenie kształtu twarzy i zasad doboru okularów oraz fryzury

Każda uczestniczka warsztatów powinna przynieść ze sobą jedną parę ulubionych spodni lub ulubioną spódnicę, jedną sukienkę i trzy bluzki lub koszule, w których często chodzi. Posłużą one analizie korzystnych fasonów dla sylwetki uczestniczki.

Modowy niezbędnik czyli indywidualne konsultacje ze stylistką. Dowiesz się jakim typem urody jesteś: wiosna, lato, jesień czy zima. Dzięki temu poznasz swoją paletę barw, która Ciebie odmłodzi i nada witalności Twojej skórze. Kolory, jakimi się otaczasz mają duże znaczenie, również w makijażu, koloryzacji włosów oraz przy komponowaniu garderoby. Ponadto poznasz swój kształt twarzy, dzięki czemu łatwiej będzie dobrać okulary i fryzurę. Natomiast znajomość kształtu sylwetki pomoże w dobraniu idealnych fasonów ubrań. Zabierz ze sobą rzeczy, których nie jesteś pewna a stylistka podpowie czy są one dla Ciebie odpowiednie. Nie bój się miary ani wagi, ponieważ „nie rozmiar się liczy, tylko proporcje”.

Aleksandra Werenczuk-Hinc, czyli OlaModa. Z wykształcenia polonistka, z zawodu animator kultury z zamiłowania stylistka i pasjonatka mody. Jej dewiza życiowa brzmi: "Piękno to styl życia, bycia i ubioru, ozdobiony uśmiechem i pozytywnym nastawieniem z dodatkiem pewności siebie, a wszystko to daje poczucie spełnienia i zadowolenia. Bo zadowolona z siebie kobieta to piękna kobieta." Jako stylistka prowadzi indywidualne konsultacje, metamorfozy, przegląd szafy, dobiera okulary w salonie optycznym vision expert w Lęborku, poprawia samopoczucie i pomaga odkryć piękno w sobie. Prowadzi od kilku lat cykl warsztatów piękna dla pań w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie pracuje oraz w innych instytucjach. Na jej zajęcia uczęszczały panie z różnych środowisk, w tym ze Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy „Szansa” w Lęborku, z sąsiednich bibliotek czy z ośrodka społecznego. Jest organizatorką festiwalu kobiet „ Babi raj”, który zrzesza ludzi o różnych pasjach i stwarza dla kobiet cudowne miejsce do spędzenia czasu i zadbania o siebie w wielu sferach.

Grafika 1: Bilet do piękna.
Grafika 1: Bilet do piękna.
Grafika 1: Bilet do piękna.

Zobacz także:

Z książką na start

Z książką na start

Projekt "Z książką na start" zakończył się, ale nadal bierzemy udział w projekcie „Mała książka – wielki...
Babskie spotkanie z Elką Noland - autorką książki "Anna i lekarz"

Babskie spotkanie z Elką Noland - autorką książki "Anna i lekarz"

6 marca 2019 r., godz. 11. spotkanie z pisarką. Dzień Kobiet już niedługo - w prezencie polecamy książkę „Anna i lekarz” wydaną przez...
#LęborskieCzwartki

#LęborskieCzwartki

Spotkaj się w Wiesławem Budkowskim i poznaj historyczne ciekawostki Lęborka. 21 kwietnia 2022, godz. 18.