Wyspa skarbów

Utworzono: 12-12-2012
Wyspa skarbów grafika

Gracze wcielają się w postacie dowódców wypraw, którzy otrzymali wiadomość o ukrytym dawno temu przez piratów skarbie na jednej z wysp karaibskich. Wyruszają w podróż w celu zdobycia legendarnych bogactw. Wygrywa ten, kto jako pierwszy pokona wszystkie przeszkody i przeciwieństwa losu, zdobywając skrywany majątek piratów.
Gra jest pełna emocji i niezwykle atrakcyjna dzięki jej interesującym zasadom i bogactwu używanych w niej rekwizytów.

Gra przeznaczona dla 2-4 osób od 7 lat.

Źródło: www.planszomania.pl

Sprawdź dostępność w katalogu