Plac zabaw na końcu świata

Jak najlepiej spędzić urlop macierzyński? Zamienić europejską zimę na australijskie lato! Magda i Marcin zabrali więc 4-miesięcznego Marcela i 3-letniego Miłosza i ruszyli w podróż na Antypody. Z dużą torbą, mniejszym plecakiem i wózkiem-parasolką przemierzyli kawał Australii kamperem, potem przedostali się na Tasmanię, Nową Zelandię przejechali z namiotem, a na koniec odwiedzili Singapur. Zatrzymywali się nie przy turystycznych atrakcjach, ale na placach zabaw i tam, gdzie można było kupić lody czekoladowe.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Ciekawi świata. Wyjątkowo do Kina LCK Fregata, ponieważ zostanie  także zaprezentowany film Magdy i Marcina z podroży po antypodach, którego premiera odbyła się podczas gdańskich spotkań podróżników Kolosy.

Czyli 18 maja, godz. 18. LCK Fregata - biblioteka zaprasza

Grafika 1: Plac zabaw na końcu świata