Marketing XXI w - od czego zacząć i jak robić to dobrze

Grafika : Marketing XXI w - od czego zacząć i jak robić to dobrze

Spotkanie 9 września o godz. 17.00 w klubie biblioteki (piwnica, wejście od podwórka) w ramach projektu TworzyMY.

Wstęp wolny!

Od czego zacząć budowanie swojej marki?
Jak ugryźć temat komunikacji?
Czym jest marketing w XXI wieku?

Od tego zaczniemy! A później zgłębimy tajniki budowania marki i jej rozpoznawalności - zarówno w świecie online, jak i offline. Marketing XXI wieku to nie tylko Internet, to nie tylko media społecznościowe i nie tylko agencje marketingowe. Na warsztatach wspólnie wypracujemy ścieżkę rozwoju marki, przygotujemy personę, pochylimy się nad identyfikacją wizualną i strategią komunikacji, które będą stanowiły trzon wszystkich działań marketingowych.

Z warsztatów skorzysta zarówno doświadczony przedsiębiorca, który szuka dla swojej firmy czegoś nowego, początkujący w biznesie, który dopiero planuje swoje działania, jak i każdy, kto chce świadomie budować swój wizerunek jako człowieka czy też marki osobistej.

Spotkanie poprowadzi Justyna Horbacz, która jak sama o sobie mówi "ubiera marki w słowa". Już od kilku lat zajmuje się budowaniem strategii marketingowych oraz strategii komunikacji dla marek z wielu różnych branż. Stawia na praktyczne rozwiązania, szybkie wdrożenia i dokładne plany, w których zawsze jest jednak miejsce na szaloną kreatywność, impulsywne "mam pomysł!" i czystą, dziecięcą radość z działania. Swoją przygodę z marketingiem zaczynała jako uczennica w murach I LO im. S. Żeromskiego w Lęborku, gdzie szkolna strona internetowa i fanpage na Facebooku były jej pierwszą zawodową piaskownicą. Lęborczanka wraca do korzeni, żeby wesprzeć lokalną społeczność i jedno jest pewne - będzie się działo!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dn. 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.