Kanzashi, co to?

Wracamy do wstążki. Zachwyciły nas wspaniale ozdobione kwiatami ze wstążki kanzashi bombki, lśniące śnieżynki i miniaturowe aniołki. Przy okazji poznamy nową technikę, która może przydać się przy tworzeniu ozdób, dekoracji prezentów czy świątecznych kartek. 
Planujemy wykonać śnieżynkę i aniołka. Zapraszamy

Zajęcia poprowadzi Mirosława Kulesza. Jej prace można obejrzeć na fb biblioteki lub na profilu artystki https://www.facebook.com/handmademiroslawa/ . 

Warsztaty odbędą się 3 grudnia 2019 r. o godz. 16.00. 

NALEŻY zabrać ze sobą ostre nożyczki.

Koszt: 10 zł. Obowiązują zapisy do 2 grudnia. Liczba miejsc ograniczona.

 

Grafika 1: Kanzashi, co to?
Grafika 1: Kanzashi, co to?
Grafika 1: Kanzashi, co to?

Zobacz także:

Flower box DIY

Flower box DIY

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, z tej okazji zapraszamy na Twórcze Poddasze
Świąteczna amnestia

Świąteczna amnestia

Jedyna okazja! Tylko w dniach 21 - 31 marca 2016 r. przetrzymane książki można zwrócić bez ponoszenia konsekwencji finansowych.
Partnerstwo dla książki

Partnerstwo dla książki

Co czeka naszych Czytelników w trakcie realizacji projektu „Czëtôj pò kaszëbskù”.