Joga w bibliotece

Joga bywa miłością od pierwszego wejrzenia, często chwilowym zauroczeniem, czasem modą. Przychodzi i odchodzi, zawsze jednak pozwala wrócić do siebie, zanurzyć się w swoje wnętrze, zatrzymać i zapytać o swoje potrzeby w danym momencie życia. Być może tu i teraz potrzebujesz chwili dla siebie, aby wzmocnić Twoje ciało, poszerzyć jego zakresy, znaleźć świadomy kontaktu z oddechem wyciszającym umysł.
Zapraszamy Cię na zajęcia Vinyasa Jogi, podczas praktyki której płynnie będziemy przepływać przez sekwencję odpowiednio dobranych asan, w rytmie oddechu. Świadomy i uważny oddech zbudowany na początku każdej praktyki, następnie towarzyszący każdemu ruchowi pomoże rozluźnić ciało, ale również uwrażliwi na jego możliwości i pokaże ograniczenia. Kończąca praktykę faza relaksu zintegruje odczucia ciała i umysłu, uspokoi i wyciszy.

Zajęcia będą odbywały się w dwóch grupach:
I gr. w środy o godz. 9.30.
II gr. w czwartki o godz. 16.30
Miejsce: Smocza Jama.

Prowadząca: Renata - nauczycielka Vinyasa Yoga RYT 200 Yoga Alliance.

Obowiązują zapisy pod nr tel. 695 990 643 u prowadzącej Pani Renaty Płuszki

Na zajęcia będą potrzebne:
- mata do ćwiczeń,
- kocyk do otulenia,
- woda do picia,
- dobry humor,
- otwartość serca i umysłu na to, co przed Tobą. O resztę zatroszczę się ja

Grafika 1: Joga w bibliotece

Zobacz także:

Uroki Błękitnej Krainy

Uroki Błękitnej Krainy

Zapraszamy 27 kwietnia o godz. 18.00 na wystawę fotografii oraz spotkanie z pasjonatem, którzy odkryje uroki naszego regionu.
Łasuch biblioteczny

Łasuch biblioteczny

Wypożyczając książki, czasopisma, bajki, filmy oraz audiobooki i gry planszowe masz szansę zostać ŁASUCHEM BIBLIOTECZNYM i zdobyć nagrody....