Daj przepis! - akcja zakończona sukcesem

Zajrzyj do biblioteki, weź ulotkę z przepisem i upiecz pączki lub faworki według sprawdzonych przepisów naszych Czytelników.

Ulotki z przepisami dostępne w każdym dziale.
Tłusty czwartek już 28 lutego!

_______________________

„Daj przepis!” – to facebookowa akcja dla Czytelników - miłośników gotowania i pieczenia.
Jeśli masz sprawdzony przepis na pączki lub faworki – napisz go w komentarzu pod postem, który ukaże się 14 lutego 2019 r.
Przepisy wydrukujemy na ulotkach i rozdamy Czytelnikom, aby mogli upiec pączki i faworki na Tłusty Czwartek, który w roku 2019 przypada 28 lutego.

Grafika 1: Daj przepis! - akcja zakończona sukcesem