Ankieta dla młodzieży - wyniki

Młodzież lubi oglądać filmy i seriale oraz robić zdjęcia – takie m.in. odpowiedzi padły w krótkiej ankiecie przeprowadzonej przez bibliotekę w  październiku i listopadzie 2018 r..
Jej zadaniem było poznanie upodobań lęborskiej młodzieży w szeroko rozumianej sferze kultury. Przebadano 338 osób, w 64% były to dziewczęta, stąd wśród odpowiedzi na pytanie w jakich zajęciach chętnie byś uczestniczył ponad 130 osób odpowiedziało, że w kursach makijażu. Różnorodność odpowiedzi była jednak duża: od zajęć sportowych przez taneczne, teatralne, plastyczne po gry komputerowe i e-sport.
Wyniki ankiety pozwoliły poznać upodobania młodzieży oraz ich pasje, a także dowiedzieć się, kiedy i z kim lubią spędzać czas wolny.

Udzielone odpowiedzi pozwolą w przyszłości rozwinąć ofertę biblioteki kierowaną do młodzieży zgodnie z ich oczekiwaniami i zainteresowaniami. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nam pomóc i wypełnić ankietę.

Więcej TUTAJ

 

_____________________________________

BIBLIOTEKA NA MŁODZIEŻ CZEKA! Daj się nam poznać. Liczy się Twój głos! Zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej zainteresowań młodych osób. Szukamy inspiracji na stworzenie ciekawej oferty właśnie dla Was.

Link do ankiety


 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Grafika 1: Ankieta dla młodzieży - wyniki

Zobacz także:

NABÓR NA STANOWISKO BIBLIOTEKARZA - WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH

NABÓR NA STANOWISKO BIBLIOTEKARZA - WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH

Oferta pracy w Wypożyczalni dla Dorosłych. Zapraszamy!
Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży

Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży

"Cmętarz zwieżąt" Stephen King. Zapraszamy na spotkanie z mistrzem grozy 5 marca o 15.30. Książka powstała w 1983 r. i...
Poezja wpisana w pejzaż

Poezja wpisana w pejzaż

"Na Wejherowskiej Kalwarii, z zakrętem zmierzchu przysiadła wiosna. w głębokim parowie, wyłożonym rudym szelestem bukowych...
Misterne ażury

Misterne ażury

Kolejne twórcze spotkanie już 5 kwietnia o godz. 16. w laboratorium. Tym razem ażurowe sploty będziemy tworzyć w technice mikro makramy.