Ankieta dla młodzieży - wyniki

Młodzież lubi oglądać filmy i seriale oraz robić zdjęcia – takie m.in. odpowiedzi padły w krótkiej ankiecie przeprowadzonej przez bibliotekę w  październiku i listopadzie 2018 r..
Jej zadaniem było poznanie upodobań lęborskiej młodzieży w szeroko rozumianej sferze kultury. Przebadano 338 osób, w 64% były to dziewczęta, stąd wśród odpowiedzi na pytanie w jakich zajęciach chętnie byś uczestniczył ponad 130 osób odpowiedziało, że w kursach makijażu. Różnorodność odpowiedzi była jednak duża: od zajęć sportowych przez taneczne, teatralne, plastyczne po gry komputerowe i e-sport.
Wyniki ankiety pozwoliły poznać upodobania młodzieży oraz ich pasje, a także dowiedzieć się, kiedy i z kim lubią spędzać czas wolny.

Udzielone odpowiedzi pozwolą w przyszłości rozwinąć ofertę biblioteki kierowaną do młodzieży zgodnie z ich oczekiwaniami i zainteresowaniami. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nam pomóc i wypełnić ankietę.

Więcej TUTAJ

 

_____________________________________

BIBLIOTEKA NA MŁODZIEŻ CZEKA! Daj się nam poznać. Liczy się Twój głos! Zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej zainteresowań młodych osób. Szukamy inspiracji na stworzenie ciekawej oferty właśnie dla Was.

Link do ankiety


 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Grafika 1: Ankieta dla młodzieży - wyniki

Zobacz także:

Kolorowe Podwórka

Kolorowe Podwórka

Akcja Kolorowe Podwórka z 7 i 8 maja, pod hasłem Mamo, tato zapisz mnie do biblioteki na Placu Pokoju, w centrum miasta. Zobacz jak...
Bilet do piękna.

Bilet do piękna.

Z okazji Dnia Kobiet zrób prezent sobie lub bliskim i skorzystaj z oferty bezpłatnych porad stylistki.
Andrzejkowy magii świat

Andrzejkowy magii świat

Zapraszamy na całodniową imprezę z wróżbami andrzejkowymi. Zainspirowani literaturą fantastyczną o wróżkach, czarnoksiężnikach i czarach, która...