ANDRZEJKOWY TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH

Biblioteka miejska zaprasza na ANDRZEJKOWY TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH, który odbędzie się 30 listopada, w czwartek o godzinie 16:00.
 

Wstęp jest bezpłatny, a udział w turnieju nie wymaga wcześniejszych zapisów.
 

W trakcie imprezy uczestnicy będą mogli wypróbować gry dostępne w Ludotece, czyli działającej w bibliotece wypożyczalni gier planszowych. Propozycja uczestnictwa w turnieju skierowana jest do wszystkich fanów gier planszowych, niezależnie od ich wieku. Do  rozgrywek zapraszamy całe rodziny. Obecnie posiadamy ponad 600 tytułów gier. Będzie można w nie zagrać na miejscu.  Ale to nie wszystko… Dodatkowo w Kąciku Malucha zostanie stworzona strefa dla najmłodszych z grami zręcznościowymi i biblioteczną wielkoformatową grą Książkobranie. Ponadto obok strefy rozgrywek znajdą się stanowiska z wróżbami andrzejkowymi. Na zakończenie spotkania dzięki magii tego wieczoru będzie można zdobyć liczne nagrody w postaci gier planszowych i nie tylko.

Wśród naszej kolekcji są planszowe gry strategiczne, logiczne, przygodowe, edukacyjne, zręcznościowe i towarzyskie. W Ludotece znajdziecie też gry karciane i takie, w które można grać na świeżym powietrzu, jak boule, kręgle, ogrodowe domino, są też gry w  wersji maxi. 

Chcemy aby gry planszowe były formą miłego i rodzinnego sposobu na spędzenie wolnego czasu w bibliotece i w Waszych domach. 


Projekt Ludoteka został dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 
 

Grafika 1: ANDRZEJKOWY TURNIEJ GIER PLANSZOWYCH

Zobacz także:

Konkurs Szeptem'22

Konkurs Szeptem'22

Nie pisz do szuflady! Weź udział w konkursie i wyślij nam swoje teksty. Czekamy na zgłoszenia do 24 stycznia 2022 r.
Ferie z biblioteką

Ferie z biblioteką

Z nami nauczysz się tańczyć, gotować, wykonywać naturalne kosmetyki i przede wszystkim będziesz się świetnie bawić podczas tegorocznych ferii z...