Super Mario Tor kulkowy

Super Mario Adventure Game DX to ekscytująca gra zręcznościowa - labirynt, zaprojektowana i zainspirowana światem Super Mario! Za pomocą 3 przycisków i 2 pokręteł należy ostrożnie manewrować kulką, tak aby pokonać 7 trudnych pięter, osiągnąć cel i zdobyć poziom! 7 pięter zaprojektowanych w wyjątkowy sposób, tak aby przywodziły na myśl popularną grę wideo Super Mario. Link System umożliwia dowolne wykorzystywanie figurek z innych gier EPOCH Games i tworzenie własnych scenariuszy gier. Ruchome przeszkody i pułapki, bez baterii. Dla jednego gracza. Dla dzieci od 5 roku życia.

Gra przeznaczona dla co najmniej 1 osoby od 5 lat

Źródło: www.taniaksiazka.pl