DKK 10+

Zajęcia prowadzone są w formie online. Następne spotkanie 23 stycznia 2021 r.  Mamy nadzieję, że Wy też już nie możecie się doczekać:) Będziemy chwalić się ostatnio przeczytanymi książkami. Otwieramy również zapisy dla nowych chętnych czytelników. 

Bilet do piękna - konsultacja ze stylistką

Mamy dla Was prezent z okazji Dnia Babci! Zadbaj o siebie i umów się na darmowe konsultacje ze stylistką. Oferta ważna w dniach 21 – 28 stycznia 2021 r. (oprócz weekendu) w bibliotece! Należy się wcześniej umówić pod nr tel. 695 219 134

Konkurs literacki Szeptem i Slam poetycki

Teksty nie tylko o miłości, ale o tym co w duszy gra należy nadsyłać do 5 lutego 2021 r. Jak co roku rozstrzygnięcie przypada w okolicach walentynek, co jest doskonałą okazją do spędzenia tego wieczoru w wyjątkowy literacki sposób i zaprezentowania swojej poezji na slamie poetyckim.

Wypożyczanie w czasie pandemii

Pomimo pandemii biblioteka jest otwarta i wypożycza książki, czasopisma, filmy, audiobooki i gry planszowe. Można także korzystać online z ponad 60 tysięcy ebooków.

Najważniejsza zmiana to obowiązek zwrotu książek do wrzutni znajdującej się przy wejściu do biblioteki. Książki wypożyczamy tam gdzie dotychczas.

Obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk. 
.

Projekt drzewo

Przyłącz się do akcji i uszyj z nami płaszcz dla sosny. Będzie kolorowo przez cały rok.
Jeszcze do 11 stycznia 2021 r. zbieramy wydziergane elementy płaszcza.


Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku