Kompletnie szalony tor kuleczkowy

Jest to zabawka edukacyjna 103-elementowa dla dzieci powyżej 3 lat, która daje dziecku możliwość rozwijania umiejętności kreatywnego myślenia oraz zmysłu przestrzennego. Zabawa polega na budowaniu toru, po którym następnie puszcza się kulki. Mały budowniczy musi zaplanować spadki, zakręty i przepustowość tuneli, natomiast sukces odnosi wtedy, gdy kulki wykorzystując grawitację potoczą się bez przeszkód od startu do mety.

Gra przeznaczona dla co najmniej 1 osoby od 3 lat

Źródło: www.archiwum.allegro.pl