Filmy na dużym ekranie

Proponujemy wyświetlanie filmów do celów edukacyjneych, dla grup zorganizowanych. Można oglądać filmy z naszej oferty.

Zapraszamy na filmy familijne i bajki dla najmłodszych i nie tylko do Działu dla Dzieci i Młodzieży.
W specjalnie wyznaczonym miejscu można z całą grupą umówić się na seanse filmowe wyświetlane na dużym ekranie.

Nauczycieli z grupami dzieci i młodzieży zapraszamy szczególnie na filmy edukacyjne. Są to filmy o współczesnych zagrożeniach, przeznaczone dla dzieci i młodzieży szkolnej. Powstały po wielu konsultacjach z psychologami, lekarzami, osobami zajmującymi się problemami poruszanymi w filmach. Każdy z filmów to w większości oparta na faktach - fabularna opowieść o losach młodych ludzi i opiekunów, których dotykają współczesne problemy: ADHD, uzależnienie od nikotyny i alkoholu, komputera i Internetu, nawiązywanie niebezpiecznych w skutkach przyjaźni, anoreksja, sekty i wiele innych.
Oprócz tego posiadamy duży wybór filmów przyrodniczych, podróżniczych.
Możliwe jest również obejrzenie ekranizacji lektur szkolnych.

Oferta filmów na naszej stronie internetowej w zakładce mediateka.

Prosimy wcześniej umówić się na dany termin.
Kontakt:
Emilia Wenta