Kręgi kobiet

W dniu 17 lutego 2017 r. o godz. 18:00 w klubie biblioteki rusza nowa inicjatywa coach Moniki Grobelnej - Kręgi Kobiet. Monika, która prowadziłą w ubiegłym roku w lęborskiej bibliotece warsztaty rozwoje, teraz  proponuje zajęcia poszerzone o aspekty psychologiczne i zmysłowe. Ich główną ideą jest wzmocnienie uczestniczek spotkań.
Krąg pozwala na dzielenie się tym, co ważne dla każdej z kobiet, pokazania własnych emocji i przeżyć. Magia każdego spotkania polega na głębokim słuchaniu bez oceniania, krytykowania i dawania rad. 
 
Zachęcamy Panie do uczestniczenia w comiesięcznych kręgach. Ze względu na komfort uczestniczek ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy pod  numerem: +48 790263815 i adresem email mmgrobelna@gmail.com.
 
Terminy Kręgów:
 
17 lutego
24 marca
28 kwietnia
 
Jestem pełną pozytywnej energii propagatorką zdrowego stylu życia we wszystkich jego aspektach. Skupiam się na tym, aby brać odpowiedzialność za swoje zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Efekty moich działań, widoczne gołym okiem, zachęcają innych ludzi do potraktowania poważnie swojego ciała, duszy i umysłu. Jako początkujący coach, jak również jako maniaczka aktywnego i pełnego przyjemności życia, chcę pomagać ludziom znaleźć w nich to, co najlepsze.
 

Monika Grobelna 

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku