Biblioteka główna będzie nieczynna w dniu 4 września (piątek). Filia nr 1 będzie nieczynna w dniach 1 września (wtorek) oraz 4 września (piątek). Za utrudnienia przepraszamy.

Sport w Lęborku

O sportowych i kultowych miejscach Lęborka opowie dr Bogdan Libich.
Kanzashi, co to?

3 grudnia 2019, godz. 16.00 na Twórczym Poddaszu będziemy poznawać technikę wykonywania świątecznych ozdób ze wstążki
Warsztaty taneczne

Natalia Kubica pilotażowo poprowadziła w lęborskiej bibliotece w maju i czerwcu 2016 r. warsztaty taneczne dla dzieci ze szkól podstawowych....
Konkurs pięknego czytania poezji Michała Rusinka oraz konkurs plastyczny Wierszyki domowe na zakładkę

Wyniki konkursu plastyczno-literackego poświęconego twórczości Michała Rusinka oraz galeria zdjęć.