Ankieta dla czytelników i nie-czytelników

Przedstawiamy wyniki badania ankietowego.

Serdecznie dziękujemy za pomoc wszystkim, którzy wypełnili naszą ankietę. Postaramy się uwzględnić wasze sugestie i pomysły.

Raport z badania

--------------

Już trwają prace przy nowym budynku dla naszej biblioteki. Chcemy zaoferować Państwu jak najlepszą ofertę. Chcemy więc jak najlepiej zdiagnozować potrzeby i oczekiwania naszych odbiorców.

Pomoże nam w tym specjalnie przygotowana anonimowa ankieta. Dlatego prosimy o poświęcenie 2 minut na jej wypełnienie. Nie trzeba być mieszkańcem Lęborka, nie trzeba być czytelnikiem naszej biblioteki - podpowiedzi i  sugestie chętnie przyjmiemy od każdego.

Jeśli jest tak możliwość prosimy o przesłanie ankiety do znajomych i przyjaciół.

Można wypełnić ankietę klikając poniższy link lub skanując kod z załącznika

Grafika 1: Ankieta dla czytelników i nie-czytelników