VI Festiwal kobiet Babi raj

VI festiwal kobiet Babi raj

Stwórz go z nami i zgłoś swój udział

14 marca (z okazji Dnia Kobiet)

w godz. 10.00 – 15.00

Przestrzeń: Dział dla Dorosłych, Bractwo Białej Wieży (parter), Dział dla Dzieci i Młodzieży, Czytelnia, Laboratorium

Do 24 lutego przyjmujemy zgłoszenia. Należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy i czekać na kontakt.

To już kolejna VI edycja festiwalu kobiet. Stwórz go z nami i zaprezentuj swój talent. Przyjmujemy zgłoszenia wystawców z każdej dziedziny. Szyjesz, malujesz, gotujesz, robisz coś ciekawego, wystaw się za darmo w naszej bibliotece. Chcesz poprowadzić ciekawe zajęcia, warsztaty, konsultacje, porady i podzielić się swoją wiedzą?  Chętnie stworzymy przestrzeń do tego typu działań. Masaż, taniec, medytacja, koncert…wszystkie aktywności mile widziane.  Można sprzedawać, kupować i wymieniać się. Zasady ustalamy indywidualnie. Zapraszamy Ciebie do świetnej zabawy.

Wspieramy lokalnych twórców i propagujemy ideę swap party, która polega na wymianie dóbr wszelakich. Nadaj swoim rzeczom nowe znaczenie i zaopatrz się w coś naprawdę wyjątkowego. Dla każdego znajdzie się coś atrakcyjnego.

Ten dzień należy do kobiet. Tutaj znajdziecie to, co potrzebne jest do szczęścia: miłą atmosferę, babskie rozmowy, porady specjalistów i zdrowe jedzenie. Wspólnie stworzymy szafę pełną ubrań, pomysłów i doznań.

Wolontariusze pełni zapału i chęci do pracy również poszukiwani – bądźcie częścią czegoś fajnego i wspólnie z nami stwórzcie to wydarzenie