Jajko w powerteksie

W marcu zapraszamy na warsztaty zdobienia jaj::

we wtorek, 6 marca, godz. 16 - przypomnimy technikę decoupage i relief na gęsich jajach
koszt zajęć to tylko 7 zł. Zapisy do 5 marca.(miejsce - Twórcze Poddasze, 2 piętro)

we wtorek 20 marca, godz. 16 - wprowadzenie w nową technikę zdobienia przy pomocy utwardzacza tkanin Powertex. Dzięki Powertexowi można stworzyć rzeźby, obrazy, dekoracje, biżuterię. Warsztaty poprowadzi Gabriela Ulenberg.
koszt - 10 zł. Zapisy do 19 marca, liczba miejsc ograniczona.
Prosimy o zabranie ze sobą jednorazowych rękawiczek i, ewentualnie, starej koronki, gipiury itp.(miejsce - Twórcze Poddasze, 2 piętro)

w środę 21 marca, godz. 11. - ozdabianie jajek woskiem, prowadzący Jan Przychoda
wstęp wolny, (miejsce: klub biblioteki).

Grafika 1: Jajko w powerteksie